Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Агенство Fitch знизило прогноз за рейтингом Туреччини до негативного

Спроба перевороту негативно позначилася на безпеку в країні.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило прогноз по довгостроковому рейтингу Туреччини зі стабільного до негативного "BBB-".

Про це пише ВВС.Russian.

У Fitch стверджують, що невдала спроба заколоту підтверджує підвищення ризиків щодо політичної стабільності. Влада відповіла на спробу заколоту "чистками" щодо тих, кого вони звинувачують в цьому. Зараз від роботи відсторонені 70 тисяч держслужбовців.

"Політична нестабільність, як очікується, вплине на економічні показники і виразиться в ризики для економічної політики", - свідчить текст документа Fitch.

Спроба перевороту негативно позначилася на безпеку в країні, що, своєю чергою, призвело в першому півріччі 2016 року до падіння турпотоку на 41% в річному вираженні.

"Дипломатичне зближення з Росією забезпечить цій сфері деяку підтримку, але без помітного поліпшення умов безпеки повноцінне відновлення малоймовірно", - прогнозують фінансисти.

Fitch може знизити рейтинг у випадку триваючої або наростання політичної нестабільності, а також якщо "якісь геополітичні стреси" негативно позначиться на економічних показниках або на економічній політиці в цілому.

Підвищення прогнозу можливо при стабілізації політичної обстановки в країні і відновлення громадської безпеки.

Крім того, на рейтинг може позитивно вплинути проведення реформ, які допоможуть подолати структурний дефіцит економіки Туреччини.

Нагадаємо, що продовжує падати курс турецької ліри до долара, а сама країна, в якій було введено надзвичайний стан на три місяці, стає все менш привабливою для туристів, які побоюються терактів і внутрішньодержавної нестабільності.

Відео Ердоган зустрівся із Путіним вперше після конфлікту через збитий російський бомбардувальник

Залиште свій коментар

Вибір редакції