Агентства почали знижувати кредитний рейтинг США

Одне з семи найбільших рейтингових агентств США, знизило рейтинг країни.

На один ступінь, з ААА до АА, знизило кредитний рейтинг США американське рейтингове агентство Egan - Jones Rating Company. Відповідне повідомлення агентства було поширене в понеділок, 18 липня, на світових фінансових ринках.

Коментуючи рішення переглянути кредитний рейтинг США, фахівці агентства вказали на велетенський борг уряду Сполучених Штатів, а також на ті труднощі, які стоять перед Білим домом, який робить спроби скоротити державні витрати.

Egan - Jones особливо відмічає, що нинішнє зниження рейтингу не викликане загрозою можливого дефолту, який загрожує американській економіці.

"Головною причиною зниження кредитного рейтингу є розмір держборгу, який виходить за межі 100% від ВВП США", - підкреслюється в повідомленні.

Створене в 1995 році агентство Egan - Jones входить до складу семи американських рейтингових агентств, які визнані Комісією з цінних паперів і бірж США і мають спеціальну ліцензію. Рейтинги суверенних облігацій, які вона видає, широко використовуються найвагомішими світовими інвесторами.

Раніше кредитний рейтинг США понизило німецьке агентство Feri EuroRating Services AG. Аналітики Feri пояснили цей крок подальшим погіршенням платоспроможності США через високу державну заборгованість, неадекватних заходів по консолідації бюджету і поганих перспектив економічного зростання.

Читайте також:

Moody's пропонує зробити держборг США безлімітним

Обама розповів, чим скінчиться можливий дефолт для США

Головний банкір США визнав, що долар знецінюється

Moody's відправило рейтинг США на перегляд з можливістю зниження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: