Агентство Fitch Ratings знову знизило рейтинг Греції

Fitch знизило рейтинг дефолту емітента Греції через відсутність нової програми фінансової підтримки Греції з боку Європейського Союзу і МВФ.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента Греції в місцевій та іноземній валюті з В+ до ССС. Короткостроковий рейтинг дефолту емітента Греції в іноземній валюті також понижений з В до С.

Як повідомили аналітики Fitch, причина зниження рейтингів у тому, що на даний момент не існує нової програми фінансової підтримки Греції з боку Європейського Союзу і МВФ. Вони також зазначили, що роль приватних інвесторів в майбутньому виділенні коштів країні абсолютно неясна. За словами представників агентства, макроекономічний прогноз для Греції також не вселяє оптимізму.

Представники Fitch уточнили, що, незважаючи на наявні плани майбутньої програми фінансової допомоги європейській країні, ніякими точними подробицями про її зміст вони не володіють.

В той же час вони впевнені, що будь-яка фінансова допомога повинна супроводжуватися новими політичними цілями, яким можна довіряти.

Рейтинг на рівні ССС показує, що вірогідність дефолту є вкрай високою.

Нагадаємо, зараз Євросоюз працює над другим пакетом екстренної допомоги Греції, обсяг якого може скласти 115 млрд євро. Поки європейські міністри фінансів говорять про те, що необхідні узгодження дана програма пройде тільки до вересня 2012 р.

Нагадаємо, 9 липня виконавча рада Міжнародного валютного фонду прийняла рішення про виділення Греції додаткової допомоги в 3,2 мільярда євро.

Це рішення МВФ послідувало після того, як міністри фінансів країн єврозони минулого тижня схвалили виділення Афінам 12 мільярдів євро з кредитної лінії в 110 мільярдів євро.

Читайте також:

Кожен європеєць заплатить 500 євро за борги Греції

МВФ виділив Греції 3,2 мільярда євро

Дефіцит бюджету Греції може перевищити 10% ВВП

Європа схвалила виділення Греції 12 мільярдів євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: