Аграрії виходитимуть на міжнародні ринки декілька років

Український агропром виходитиме на міжнародні ринки протягом декількох років.

На фоні ослаблення впливу світової фінансової кризи акції українських аграрних компаній і в 2010 році продовжували зростати в ціні.

Загальна капіталізація аграрних компаній, що торгуються на світових фондових ринках, наприкінці лютого 2011 року становила 8,6 млрд дол., що майже у 2,5 раза більше ніж на початку 2010 року. Проте, сам процес виходу на міжнародні ринки капіталу може зайняти від 6 місяців до декількох років, стверджують в Асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" (УКАБ).

На думку фахівців, успіх у залученні коштів на світових фондових майданчиках - це не день і не два кропіткої роботи. "Позитивні фінансові результати найуспішніших українських компаній були досягнуті за рахунок вертикалізації бізнесу, яка передбачає створення широко впізнаваної брендованої продукції та закритого циклу виробництва - "від поля до столу", - стверджує експерт аграрних ринків УКАБ Тарас Гагалюк.

Сам процес виходу на міжнародні ринки капіталу може зайняти від 6 місяців до декількох років, оскільки складається з кількох дуже складних етапів, що включають в себе аудит і всебічне дослідження діяльності компанії.

Метою due diligence є виявлення та подальша мінімізація юридичних ризиків, котрі можуть вплинути на інтерес потенційних інвесторів з точки зору вартості активів та наявності інших бізнес-ризиків.

Читайте також:

Грузія поклала око на агропром України

Азаров назвав галузі, робота яких не влаштовує уряд

Аграрії втратили на обмеженні експорту зерна 4,5 мільярда доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: