Аграріїв змусять продавати частину врожаю державі

За даними Мінекономіки, якщо в липні-вересні 2010 року Україна експортувала 2,98 млн. тонн зерна, то за цей період Аграрний фонд закупив близько 400 тис. тонн продовольчого зерна.

Міністерство економіки пропонує зобов'язати агрогосподарства, які отримали державну підтримку, пропонувати Аграрному фонду для закупівлі 20% виробленої продукції, що є об'єктом державного цінового регулювання.

Така пропозиція міститься у відповідному проекті закону, текст якого розміщений офіційному сайті Мінекономіки.

Як наголошується в пояснювальній записці документа, його метою є створення умов для своєчасного і повного формування державних продовольчих ресурсів.

Автори законопроекту відзначають, що Аграрний фонд зараз фактично позбавлений можливості формувати інтервенційний фонд у достатніх обсягах.

Так, за даними Мінекономіки, якщо в липні-вересні 2010 року Україна експортувала 2,98 млн. тонн зерна, то за цей період Аграрний фонд закупив близько 400 тис. тонн продовольчого зерна.

Аграрний фонд є уповноваженою державною установою з реалізації цінової політики в агропромисловому секторі і належить до сфери управління Міністерства аграрної політики.

Як повідомлялося, раніше в уряді заявили, що урожай зерна в Україні в 2010 році складе 38 млн тонн у вазі після доробки.

Читайте також:

Уряд підрахував урожай зерна в 2010 році

Зернотрейдери втратили мільярд доларів через конфлікт з митницею

Уряд не буде обмежувати експорт зерна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: