"Агро Газ Трейдинг" розкрив виробничі показники Одеського припортового заводу

Дата публікації
Перегляди
1149
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Агро Газ Трейдинг" розкрив виробничі показники Одеського припортового заводу

Фото: УНІАН

Компанія "Агро Газ Трейдинг", яка виступає постачальником природного газу на Одеський припортовий завод згідно з толлінговим договором від літа 2019 року, повідомила про те, що ОПЗ за вказаний період часу виготовив 1 млн тонн карбаміду, який знаходить своїх клієнтів в різних регіонах світу.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби "Агро Газ Трейдинг".

"Партнерські прозорі відносини, встановлені між ОПЗ і "Агро Газ Трейдинг", стали запорукою встановлення виробничих рекордів заводом.

Високоякісна продукція ОПЗ користується попитом в різних куточках світу, включно з країнами Євросоюзу, Північної Америки, Близького Сходу, Азії та Африки. Валютні надходження від експорту продукції ОПЗ роблять свій внесок у стабілізацію платіжного платіжного балансу країни і збільшення податкових відрахувань до бюджетів всіх рівнів", — повідомляє АГТ.

За словами партнера АГТ Володимира Колота, Одеський припортовий завод завдяки співпраці з "Агро Газ Трейдинг" встановлює рекорди з виробництва та експорту продукції, заробітна плата співробітників заводу виплачується в повному обсязі і поступово підвищується, а також знайдений механізм з погашення боргів ОПЗ.

Договір на постачання давальницької сировини між "Агро Газ Трейдинг" і Одеським припортовим заводом розрахований до кінця 2020 року.

ОПЗ перебуває в управлінні Фонду держмайна України і входить до переліку великої приватизації. Раніше компанія "Агро Газ Трейдинг" допускала можливість участі в приватизації ОПЗ.

Дата публікації
Перегляди
1149
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація