Ахметов допоможе Росії побудувати нафтопровід в обхід Білорусі

У серпні з українського підприємства був відвантажений обсяг труб, достатній для будівництва 60 км трубопроводу.

Харцизький трубний завод і російський державний оператор магістральних нафтопроводів "Транснефть" уклали контракт на постачання труб великого діаметру.

Постачати свої труби Харцизький трубний завод, який входить до групи Ріната Ахметова "Метінвест", буде російській компанії для будівництва "Балтійської трубопровідної системи - 2" (БТС-2), якою планується транспортувати нафту в російські балтійські порти в обхід Білорусі.

Сторони обсяги контракту не коментують, проте, як заявляють в "Транснефть" у серпні з українського підприємства був відвантажений обсяг труб, достатній для будівництва 60 км трубопроводу.

Завдяки цим постачання, український завод зміг у серпні збільшити своє виробництво практично на 70% - з 14,83 тис. тонн у липні до 25,3 тис. тонн.

На думку експертів, цей контракт допоможе підприємству повернутися на російський ринок і значно підвищити своє завантаження.

Також, якщо сторонам вдасться налагодити ділові відносини, експерти очікують і можливі нові контракти для ХТЗ від російської компанії, що іще поліпшить ситуацію на заводі.

Читайте також:

Ахметов об'єднає два свої банки

Росія дотягнула нафтопровід до Китаю

Росія попросила Україну знизити тариф на транзит нафти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: