Компанія Ахметова спростувала придбання "Запоріжсталі"

"Систем Кепітал Менеджмент" спростувала заяву запорізького губернатора про придбання Ахметовим "Запоріжсталі".

Компанія "Систем Кепітал Менеджмент" спростувала інформацію про придбання Рінатом Ахметовим 50-процентного пакету акцій одного з найбільших українських металургійних підприємств ВАТ "Запоріжсталь".

"Рінат Ахметов передав весь бізнес компанії "Систем Кепітал Менеджмент", акціонером якої він є. Таким чином, заява про покупку будь-якого підприємства або про належність будь-якого підприємства Рінату Ахметову автоматично включає це підприємство в Групу СКМ... На даний момент ні Ахметов особисто, ні Група СКМ (зокрема - гірничо-металургійний холдинг "Метінвест") не є власниками "Запоріжсталі", а також не знаходяться в стані оформлення операції з придбання даного підприємства. Інформація про те, що "Метінвест" купив 50% акцій "Запоріжсталі", що з'явилася сьогодні в деяких ЗМІ, не відповідає дійсності", - повідомляє прес-служба СКМ.

Раніше губернатор Запорізької області Борис Петров підтвердив на прес-конференції інформацію про придбання Ахметовим 50% акцій ВАТ "Запоріжсталь".

"Якщо ви наполягаєте: так, справді, він ці акції купив", - заявив Петров, відповідаючи на запитання про достовірність інформації про придбання "Метінвестом", контрольованим Ахметовим, пакета акцій ВАТ "Запоріжсталь".

Петров також зазначив, що представники обласної влади вже налагодили контакт з новими акціонерами. І вказав на те, що зі зміною власників меткомбінату вимоги Запорізької ОДА не зміняться.

"Від нових власників нам потрібно ті ж дві речі, що й раніше: дотримання норм природоохоронного законодавства і збереження робочих місць", - повідомив Петров.

Як повідомлялося раніше, в купівлі ВАТ "Запоріжсталь" була зацікавлена компанія POSCO (Південна Корея) - один з найбільших виробників сталі в світі. 6 жовтня 2009 року група "Метінвест" і компанія POSCO підписали Меморандум про взаєморозуміння, який став початком вивчення можливостей і здійснення взаємовигідної співпраці.

У середині 2009 року співвласники основного акціонера "Запоріжсталі", компанії Midland Group - Едуард Шифрін і Олексій Шнайдер, заявили про намір продати близько 50% акцій меткомбінату.

"Метінвест" – міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній. Виробничі потужності підприємств групи "Метінвест" дозволяють не тільки повністю задовольняти власні потреби в сировині, рідкій сталі і напівфабрикатах, а й забезпечувати значну частину українських і європейських підприємств, а також металургію Азії.

Акціонерами групи "Метінвест" є група СКМ (75%) і група компаній "Смарт-холдинг" (25%), які беруть участь в управлінні групою "Метінвест" на партнерських началах.

Читайте також:

На "Запоріжсталь" претендують три металургійні гіганти

Криза в українській металургії минула: виробники збільшують виплавку

Українські металурги майже здолали кризу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: