Ахметов націлився на "Укртелеком"

В СКМ заявили, що ведуть переговори з потенційними партнерами, оскільки держоператор є "активом великим, складним і безсумнівно цікавим".

Фінансово-промислова група "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ), підконтрольна Рінату Ахметову не виключає можливість участі в приватизації "Укртелекому".

Про це на прес-конференції в Донецьку заявив директор з розвитку бізнесу групи СКМ Ілля Архипов.

"Як ви знаєте потенційних угод ми не анонсуємо, але можливості своєї участі не виключаємо. Актив великий, складний і безсумнівно цікавий, тому ми ведемо переговори з потенційними партнерами в цьому процесі", - зокрема, заявив Архипов.

Нагадаємо, що СКМ володіє телекомунікаційною компанією "Вега", яка за підсумками 2009 р. мала 120 тис. абонентів по доступу до швидкісного Інтернету. Крім того, СКМ володіє 44% акцій компанії "Астеліт", яка управляє третім за кількістю абонентів українським оператором мобільного зв'язку Life.

Нагадаємо також, Господарський суд м. Києва заборонив будь-яким особам перешкоджати Фонду держмайна України, іншим уповноваженим державним органам проводити конкурс з продажу пакета акцій ВАТ "Укртелеком".

За словами глави ФДМУ Олександра Рябченка, заявки подала одна вітчизняна компанія, одна російська, і одна компанія з іншої країни.

Читайте також:

Суд заборонив перешкоджати приватизації "Укртелекому"

Західні ЗМІ: Янукович пригрозив Ахметову долею Ходорковського

Компанія Ахметова збільшила прибуток майже в 2,5 рази

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: