Ахметов продав канадцям 49% компанії, що володіє Шимановським родовищем

Вартість угоди становить понад 5 млн доларів.

Канадська гірничорудна компанія Black Iron з активами в Україні здійснила зворотний викуп у "Метінвесту", який належить групі СКМ мільярдера Ріната Ахметова, 49% частки в Black Iron Cyprus Ltd. ("BKI Cyprus"), що володіє 100% Шимановського залізорудного родовища.

Про це повідомили у прес-службі компанії, пише "Інтерфакс-Україна".

Як з'ясувалося, сума угоди становить $ 5,6 млн.

"Ця угода дозволяє Black Iron розблокувати готівкові кошти, які раніше спільно трималися в BKI Cyprus. Black Iron тепер не обмежена у своїх зусиллях з придбання нових високоякісних активів з перспективою генерування грошового потоку в найближчі кілька років, що відповідає викладеній 24 червня 2015 стратегії компанії", - наголосили в Black Iron.

Також зазначається, що для здійснення інвестиційного проекту, який планувався раніше на цьому родовищі, Black Iron необхідно рішення правових питань, придбання землі, стійкий мир в Україні і підвищення цін на залізну руду.

Водночас, за словами представників компанії, дискусії з міжвідомчою робочою групою під егідою Мін'юсту щодо врегулювання спірних правових питань навколо Шимановського родовища та земельної ділянки просуваються, однак більш повільними темпами, ніж хотілося б.

Нагадаємо, 24 червня 2015 Black Iron за підсумками зборів акціонерів заявила про рішення викупити з метою подальшого анулювання до 10% своїх акцій, а також про намір обговорити зі своїм українським партнером "Метінвест" можливість покупки проблемних, але перспективних активів в галузі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: