Ахметов за рік заробив 4,5 млн гривень, і все вклав у бізнес

Найбагатший українець оприлюднив декларацію про доходи, згідно якої, тримає на банківських рахунках 13 млн гривень.

Народний депутат від ПР та бізнесмен Рінат Ахметов в 2009 році дивіденди не отримував, а весь прибуток від свого бізнесу направив на розвиток підприємств.

Як повідомила прес-секретар Ахметова Олена Довженко, згідно "Декларації про доходи, зобов'язання фінансового характеру і майновий стан державного службовця за 2009 рік", яку депутат подав у встановлені законодавством терміни, загальна сума сукупного доходу Ахметова за 2009 рік склала 4 млн 524,267 тис. грн, зокрема відсотки по депозитах - 2 млн 420,332 тис. грн; подарунки – 1 млн 888,435 тис. грн; зарплата народного депутата – 215,5 тис. грн.

Зарплата народного депутата за 2009 рік, як і у всі попередні роки, була перерахована на добродійні цілі, відзначила Довженко.

У декларації Ахметова, в переліку зобов'язань щодо сплати внесків представлені наступні виплати: за договорами найму, оренда - 18 млн грн (оренда резиденції з майном в Донецьку); на утримання нерухомості - 303,192 тис. грн (комунальні платежі, обслуговування технічних систем).

Згідно декларації, Ахметов володіє двома квартирами в Києві загальною площею 1,242 тис. кв. м і гаражем, загальною площею 60,8 кв м.

Сума грошових коштів на рахунках в банках і інших фінансово – кредитних установах, як вказано в декларації Ахметова, складає 13 млн 179,079 тис. грн (за станом на 1 січня 2010 року). Номінальна вартість придбаних цінних паперів – 300 тис. грн.

Депутат вказав членів сім'ї – дружину Лілію Ахметову, матір Някію Ахметову, а також двох синів Даміра і Алміра.

Згідно декларації, загальна сума сукупного доходу членів сім'ї в 2009 роки склала 1 млн 453,490 тис. грн (відсотки на поточних рахунках).

У розділі "Зобов'язання фінансового характеру, зокрема за кордоном за 2009 рік" в переліку зобов'язань щодо сплати внесків (платежів) представлені наступні виплати членів сім'ї: на утримання майна 57,287 тис. грн (комунальні платежі).

Члени сім'ї також володіють житловою нерухомістю, загальною площею 435 кв м і двома автомобілями: Даймлер (Мерседес) 240 і Хонда CR-V.

Сума грошових коштів членів сім'ї на рахунках в банках і інших фінансово – кредитних установах складає 7 млн 972,492 тис. грн (за станом на 1 січня 2010 року).

Як відзначила Довженко, "загальна сума сукупного доходу Ахметова за звітний 2009 рік, як і за попередні роки, серед іншого, багато в чому продовжує залежати від політики розподілу прибутку компанії "СКМ", акціонером якої він є".

Прес-секретар також підкреслила, що в 2009 році Ахметов "ухвалив рішення дивіденди не отримувати, а направити весь прибуток компанії "СКМ" за 2008 рік (184,5 млн грн на розвиток бізнесу".

"Вважаю важливим окремо відзначити, що вартість бізнесу, його капіталізація, які періодично вельми суб'єктивно оцінюються різними методиками для публікації рейтингів, не мають ніякого відношення до розміру доходів акціонера як фізичної особи", - заявила Довженко.

Нагадаємо, Ахметов увійшов до рейтингу 50 лідерів ринків, що розвиваються (Emerging markets), складеного британським виданням Financial Times

Читайте також:

Ахметов: в Україні перемогли ідеали Помаранчевої революції

Ахметов: суд вирішить, що президентом є Янукович

Ахметов: я йтиму з політики, як Пугачова з естради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: