Ахметов заплатить півмільйона за забруднення довкілля

На підприємство Ахметова "Азовсталь" наклали штраф у півмільйона гривень за забруднення довкілля.

Металургійний комбінат "Азовсталь", що входить до групи компаній "Метінвест Холдинг" Ріната Ахметова, оштрафували на 0,5 мільйона гривень з забруднення довколишнього середовища.

Відповідне рішення виніс Донецький апеляційний господарський суд за позовом Маріупольської міжрайонної природоохоронної прокуратури, пише Дело.

За твердженням позивача, минулого року "Азовсталь" перевищила допустиму норму викиду в атмосферу діоксиду азоту. Як запевняють представники прокуратури, джерелом підвищених викидів стала труба мартенівської печі №8.

Юристи "Азовсталі" з прокуратурою не згодні. Зокрема, на їх думку, сума збитку, заподіяного мартенівським виробництвом, розрахована невірно. Проте, аргументи правозахисників комбінату поки суд не переконали.

Меткомбінат "Метінвеста" програв природоохоронцям вже два суди: Госпсуд Донецької області і Донецький апеляційний госпсуд. Остання можливість для підприємства, відстояти свою точку зору, - звернутися до Вищого господарського суду. Якщо ж і суд вищої інстанції стане на сторону природоохоронної прокуратури, то "Азовсталі" доведеться заплатити 0,5 млн грн до спеціального фонду місцевого бюджету Маріупольської міськради.

Як відомо, металургійний комбінат "Азовсталь" - одне з найбільших металургійних підприємств України. Входить в структуру групи компаній "Метінвест Холдинг" українського бізнесмена Ріната Ахметова.

Нагадаємо, що на металургійному комбінаті "Азовсталь" повністю виводять з експлуатації мартенівське виробництво. Компанія закриває цех з восьми мартенівських печей загальною потужністю близько 2 млн т на рік.

Читайте також:

"Азовсталь" зупиняє мартенівскі печі

Уряд відбере у металургів антикризові пільги

Українська металургія відновлюється найшвидше у Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: