Airbus і Boeing б'ють рекорди на "Ле Бурже"

Найбільші у світі виробники літакі Airbus і Boeing за два дні авіасалону "Ле Бурже" уклали контрактів на суму 35 мільярдів доларів.

Два гіганти авіабудування - Airbus і Boeing - за другий день роботи авіасалону "Ле Бурже" набрали замовлень на суму більше 10 млрд доларів.

За перший день роботи виставки два найбільші виробники літаків підписали контрактів на суму більше 25 млрд доларів.

Замовлення Airbus тільки за два дні склали 26,1 млрд доларів за каталожними цінами на 594 судна. Airbus, як очікується, до кінця авіавиставки в суботу, 25 травня, отримає замовлення більше ніж на 600 літаків оновленої моделі бестселера A320.

Найактивнішими покупцями авіатехніки, традиційно, на "Ле Бурже" є лізингові компанії.

Окрім Airbus і Boeing, цього року на "Ле Бурже" помітні амбіції і присутність Китаю, який уперше з'явився на авіасалоні зі своєю власною моделлю пасажирського літака.

Комерційна авіабудівна корпорація Китаю (Comac) розраховує запустити свій літак C919 в 2014 році і ввести в комерційну експлуатацію в 2016 році. Ця китайська розробка може стати конкурентом Airbus A320 і Boeing 737 на ринку ближнього- і середньомагістральних літаків.

Нагадаємо, що вчора, 21 червня, на "Ле бурже" Українське держпідприємство "Антонов" і російська лізингова компанія "Ільюшин Фінанс і Ко" підписали контракт на постачання десяти літаків Ан-158.

Контракт оцінюється приблизно в 300 млн доларів. Згідно з угодою, літаки будуть побудовані в період з 2012 по 2014 роки на серійному заводі "Атонов".

Читайте також:

Росіяни купили десять українських літаків за 300 мільйонів доларів

Кабмін зупинив фінансування авіапрому

Росія закупить 60 українських літаків Ан-70

Авіапроми Росії та України розпочали об'єднання

У Франції відкрився авіасалон Ле Бурже, відразу через зіткнення відмінили польоти A380

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: