Акціонери BP хочуть продати половину компанії

Акціонери нафтового гіганта British Petroleum, вимагають від керівництва провести глобальну реструктуризацію компанії і продати близько 50% її активів.

Декілька великих акціонерів нафтового гіганта British Petroleum закликали керівництво розпочати радикальну реструктуризацію компанії з продажу близько 50% активів, що, на їх думку, повинно зробити її привабливішою для інвесторів.

"Недавні продажі активів підтверджують факт наявності великої групи потенційних інвесторів, так що (продаж активів на суму до 30 мільярдів доларів) може стати відмінним способом оживити половину компанії", що залишилася, - пише британський тижневик Sunday Times.

За даними видання, частково невдоволення інвесторів викликав провал в укладенні оборудки з російською компанією "Роснефть", який, на їх думку, спричинив "відкрите протистояння BP з низкою найбагатших людей Росії".

Нагадаємо, 20 квітня 2010 року стався вибух на нафтовій платформі Deepwater Horizon в Мексиканській затоці, внаслідок чого загинули 11 робітників. Після цього бурова вишка затонула, і з неї в морі стала витікати нафта. Це привело до екологічної катастрофи, безпрецедентної в історії людства. Ліквідовувати витік вдалося тільки до вересня 2010 року.

Нагадаємо, що на початку квітня BP попросила американську владу дозволити їй відновити буріння в Мексиканській затоці.

Нафтовики намагаються отримати дозвіл на продовження буріння на 10 глибоководних свердловинах, які вони розробляли до аварії.

Компанія сподівається відновити роботи вже в липні 2011 року, пообіцявши суворо дотримуватися правил безпеки.

За деякими даними, якщо таку угоду буде укладено, то вона не буде передбачати буріння нових свердловин.

Читайте також:

BP з'ясувала причину аварії в Мексиканській затоці

British Petroleum хоче повернутись у Мексиканську затоку

Америка звинуватила компанію ВР у "нафтовому Чорнобилі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: