Акція правозахисників в Москві: центр міста опинився в облозі міліції

У районі Тріумфальної площі та на прилеглих вулицях з ранку чергує велика кількість інспекторів ДАІ, співробітників оперативних полків і бійців ОМОН. Навколо пам'ятника Маяковському і на протилежній стороні Тверськой-Ямської вулиці заборонено паркування автомобілів.

На Тріумфальній площі в Москві співробітники міліції вживають підвищені заходи безпеки у зв'язку з очікуваною ввечері 31 січня традиційної акції правозахисників, яка проводиться ними кожне 31-е число на захист 31-ї статті Конституції Росії, присвяченої свободі зібрань.

Минулої ночі в офісі опозиційного руху "Стратегія-31" і в квартирах активістів "Другой Росії" пройшли обшуки. Кілька людей було затримано. Активістів допитують як свідків у подіях на Манежній площі 11 грудня 2010 року. У "Другій Росії" заявляють, що більшість затриманих вночі опозиціонерів вже відпущені.

У районі Тріумфальної площі та на прилеглих вулицях з ранку чергує велика кількість інспекторів ДАІ, співробітників оперативних полків і бійців ОМОН. Навколо пам'ятника Маяковському і на протилежній стороні Тверськой-Ямської вулиці заборонено паркування автомобілів. Вранці почалася евакуація машин, припаркованих з ночі, які переміщають на сусідні вулиці в районі Садового кільця.

В свою чергу, у неділю ввечері, 30 січня в Москві міліція затримала активістів російського опозиційного руху "Другая Россия".

За словами члена виконкому руху Олександра Аверіна, десять людей забрали у відділення міліції на Таганці. Там їх допитували як свідків у зв'язку з подіями на Манежній площі 11 грудня.

Крім того, в неділю ввечері міліція проводила обшуки в квартирах членів руху "Другая Росія " і в приміщенні оргкомітету руху "Стратегія-31".

Так, один з обшуків в неділю пройшов на квартирі керівника московського відділення "Другой России" Миколи Авдюшенкова.

Нагадаємо, кожен місяць, в якому є 31-е число, рух "Стратегія-31" організовує акції опозиції на захист 31-ї статті конституції Росії, яка гарантує право на свободу зборів.

Протягом півтора року мітинги завжди розганялися, проте 31 жовтня 2010 року, після того, як мером Москви став Сергій Собянін, захід вперше дозволили.

Читайте також:

Центр Москви опинився в облозі: затримано сотню націоналістів

Московські таксисти безкоштовно возитимуть людей на випадок теракту

Акція "Ленін жив! Ленін буде жити!" у Москві

ВідеоАкція правозахисників в Москві: центр міста опинився в облозі міліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: