Акції "Оранти" продадуть

Кабмін затвердив умови конкурсу з продажу державного пакету 25%+1 акція страхової компанії "Оранта".

Олег Спілка
Архів
Голова правління "Оранти" Олег Спілка. (Фото: 5perevag.oranta.ua)

Кабінет Міністрів України затвердив умови конкурсу з продажу державного пакету 25%+1 акція страхової компанії "Оранта" (Київ). Про це сказано в розпорядженні, прийнятому на засіданні Кабміну.

Відповідно до розпорядження, пакет складається з 1, 908 001 млн. штук акцій, що становить 25%+1 акція в статутному фонді загальною номінальною вартістю 11,162 млн. гривень. Номінал 1 акції становить 5,85 гривень. 

Також Кабмін доручив Фонду державного майна провести у встановленому порядку конкурс із продажу пакету акцій "Оранти" з використанням відкритості пропозиції ціни за принципом аукціону, установити контроль за виконанням покупцем цього пакета акцій зобов'язань, передбачених договором купівлі-продажу зазначеного пакета.
 
Відповідно до розпорядження, у конкурсі із продажу пакету акцій компанії "Оранта" мають право брати участь особи, які можуть бути покупцями об'єктів приватизації відповідно до законодавства, і відповідають наступним кваліфікаційним характеристикам: здійснення ними протягом не менше, ніж 5 років прибуткової згідно із щорічними звітами економічної діяльності з грошового посередництва або по інших послугах у сфері страхування на основі відповідних ліцензій на виконання банківської або страхової діяльності, які видані вповноваженими органами країн реєстрації потенційних покупців; підтвердження бухгалтерської звітності за 2003, 2004 й 2005 роки однією з таких міжнародних аудиторських компаній як Ernst and Yong, KPMG, Delotte and Toche, Pricewaterhouse coopers. 


Початкова вартість пакету акцій компанії "Оранта" становить 80 млн. гривень. 

Раніше ФДМ заявив про намір продати 25% СК "Оранта" до серпня. 

У жовтні 2006 року Банк "ТуранАлем" (Казахстан) заявив, що розглядає можливість купівлі державного 25%-ого пакету акцій страхової компанії "Оранта" (Київ).
 
У лютому 2006 року "Оранта" заявила про покупку 45% її акцій казахстанськими інвесторами. 

Сама компанія оцінює державний пакет акцій в 100 млн. гривень.
 
СК "Оранта" зареєстрована у формі відкритого акціонерного товариства.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: