Альфа-Банк (Україна) відновив беззаставне кредитування готівкою

З 8 листопада Альфа-Банк пропонує всім клієнтам новий продукт - беззаставний кредит готівкою на суму до 150 000 гривень під 17% річних строком до 5 років.

З 8 листопада Альфа-Банк пропонує всім клієнтам новий продукт - беззаставний кредит готівкою на суму до 150 000 гривень під 17% річних* строком до 5 років.

Основними перевагами нової кредитної пропозиції є:

• значна сума - до 150 000 грн;
 
• мінімальний пакет необхідних документів - паспорт, ідентифікаційний код, довідка про доходи (для кредитів від 20 000 грн). Для кредитів від 50 000 грн. обов'язковою є наявність поручителя;
 
 
• мінімум часу на прийняття рішення - рішення про видачу приймається протягом дня;
• ринкові відсоткові ставки - від 17% річних.

"З початку року Альфа-Банк активно працює над відновленням кредитування фізичних осіб. Ми вже запропонували нашим постійним клієнтам кредитні карти, овердрафт по зарплатній картці, а також автокредити, - відзначає Піотр Качмарек, Директор роздрібного бізнесу Альфа-Банку (Україна). - Кредити готівкою завжди користувалися популярністю завдяки простоті та оперативності оформлення. На даний момент подібних пропозицій на ринку небагато, тому я впевнений, що клієнти оцінять наш новий кредитний продукт".

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до контакт-центру Банку за телефоном 0 800 50 20 50

Альфа-Банк (Україна) - універсальний комерційний банк, що входить до складу міжнародного консорціуму "Альфа-Груп". Банк посідає провідні позиції у всіх сегментах українського банківського ринку. Згідно рейтингу Національного Банку України, Альфа-Банк входить до десятки найбільших банків за розміром активів і є одним із лідерів за обсягом коштів юридичних осіб та темпами приросту коштів фізичних осіб.

* Зазначена відсоткова ставка не включає послугу "Альфа-Сервіс", яка в залежності від розміру кредиту становить орієнтовно від 0,67% до 3% від суми кредиту щомісяця.
Ліцензія НБУ № 61 від 02.09.2009 р. та дозвіл НБУ № 61-6 від 21.09.2009 р.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: