Alitalia готові продати "хоч ескімосам"

Італія готова продати збиткову авіакомпанію Alitalia кому-небудь, незалежно від країни походження компанії-покупця.

Alitalia готові продати
(Фото: besserfliegen.de)
Італія готова продати збиткову авіакомпанію Alitalia кому-небудь, незалежно від країни походження компанії-покупця.

Таку заяву сьогодні зробила італійський міністр у відносинах з країнами Європи Емма Боніно. "Ми готові продати Alitalia навіть ескімосам або китайцям, якщо вони зможуть налагодити її роботу. Це задовольнить італійських споживачів", - заявила Боніно.

Це вже не перший вислів італійської влади з цього приводу. Минулого тижня один з італійських чиновників порівняв Alitalia з "хворою кінцівкою" і запропонував продати компанію будь-кому, хто побажає, за 1 євро або визнати Alitalia банкротом.

Нагадаємо, що 19 липня міністр економіки Італії Томазо Падоа-Скіоппа заявив про те, що єдиною перспективою збиткового італійського авіаперевізника Alitalia SPA стане його ліквідація, у випадку якщо компанія не буде продана. В той же час він підкреслив, що італійський уряд продовжує розглядати різні варіанти продажу частки в Alitalia.

18 липня уряд Італії оголосив про формальне завершення аукціону з продажу Alitalia, оскільки останній учасник, що залишився в тендері, - американська інвестиційна компанія Matlinpatterson - відмовився від подальшої участі.

До цього італійський уряд оголосив про намір відновити переговори про продаж частки в авіаперевізнику компаніям, що вийшли з тендеру. Водночас міністр транспорту Італії Алессандро Бьянчині в інтерв'ю італійським ЗМІ відзначив, що не бачить необхідності в проведенні ще одного аукціону.

Італійський уряд виставив збиткову державну авіакомпанію Alitalia на продаж в кінці 2006.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: