Алкогольні "королі" вимагають підвищити ціни на горілку та пиво

Найбільші виробники горілки просять Мінекономіки підвищити ціни на свою продукцію до 28 грн за півлітра.

"Горілчані королі" України вимагають від Міністерства економіки підвищити мінімальні ціни на свою продукцію в півтора рази - з 17,96 до 28,0 грн за традиційні півлітра.

Відповідний лист з прозанням вирішити це питання найбільші учасники алкогольного ринку вже направили до Мінекономіки і першого віце-прем'єр-міністра Андрія Клюєва.


Добиваючись підвищення цін, великі алкогольні компанії намагаються вплинути і на розстановку сил на суміжних ринках, зокрема, на ринку пива. Вже зараз звучать заяви про те, що потрібно встановити мінімальну вартість пива на рівні 20 грн за літр.

Підгрунтя цього зрозуміле: згідно з маркетинговими дослідженнями, як тільки ціна пива подолає позначку 9–10 грн за пляшку, споживач переорієнтується на більш міцний алкоголь, пляшка якого коштуватиме йому, зрештою, дешевше, ніж кілька пляшок пива. Ось і недивно, що голосніше за всіх про шкоду пива і пивний алкоголізм, який нібито страшніше за горілчаний і винний, заявляють якраз виробники горілки.


Представники дрібних українських горілчаних компаній вважають, що великі гравці просто хочуть витіснити їх з ринку і збільшити власні продажі. Адже невеликі компанії не витрачають мільйони доларів на рекламу та інші представницькі потреби, тому й можуть тримати ціни на свою продукцію на нижчому рівні й тим самим відбирати частину покупців у горілчаних гігантів.

Читайте також:

Українське пиво знову подорожчає

Фастфуди України перетворились на "наливайки"

Пляшка найдешевшої горілки коштуватиме 25 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: