Алжир допустив "Нафтогаз" до участі в тендерах на розробку родовищ нафти і газу

Алжир має значні запаси вуглеводнів. Країна займає 14 місце в світі за запасами нафти і 8 місце в світі за запасами природного газу.

НАК "Нафтогаз України" отримала від Міністерства енергетики Алжиру й Алжирського державного агентства з використання вуглеводневих ресурсів (ALNAFT) атестаційний сертифікат на право участі в тендерах на розробку родовищ вуглеводнів на території Алжирської Народної Демократичної Республіки.

Про це повідомили в прес-центрі НАК "Нафтогаз України".

У повідомленні наголошується, що компанія таким чином продовжує реалізацію стратегії, спрямованої на диверсифікацію джерел поставок енергоносіїв в Україну.

Компанія зазначає, що термін дії даного атестаційного сертифікату становить 3 роки.

Рішення про надання сертифікату було ухвалено після відповідного аналізу й оцінки документації, яка була надана НАК "Нафтогаз України", й засвідчило можливість компанії розробляти проекти з видобутку вуглеводнів на території Алжиру.

Алжир має значні запаси вуглеводнів. Країна займає 14 місце в світі за запасами нафти (12,3 млрд. бар.) і 8 місце в світі за запасами природного газу (4,6 трлн. куб. м). Нафтогазова галузь є однією з основних в економіці країни.

Читайте також:

Fitch привласнило облігаціям "Нафтогазу" фінальний невисокий рейтинг

Міжнародні експерти більше не пророкують "Нафтогазу" швидкий дефолт

Збитки "Нафтогазу" сягнули двох мільярдів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: