Американці перевірять український ринок газу

Американська компанія зробить незалежну експертну оцінкиу стану українського ринку газу.

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" замовила у IHS CERA експертну оцінку ринку газу, повідомили в управлінні зі зв'язків з громадськістю НАКу.

6 липня 2011 року Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" провела переговори з провідною експертно-аналітичною компанією IHS CERA щодо проведення незалежної експертної оцінки стану українського ринку газу.

Одним із завдань дослідження є напрацювання рекомендацій щодо оптимізації нормативно-правової бази у газовому секторі для залучення інвестицій у виробництво природного газу з традиційних і нетрадиційних джерел.

IHS CERA - американська консалтингова компанія, що спеціалізується на розробці рекомендацій та експертних висновків для урядів та приватних компаній у всьому світі щодо ринку енергоносіїв, геополітики, тенденцій і стратегій у промисловості.

Нагадаємо, Європейський союз напередодні відклав виділення Україні кредиту на модернізацію газотранспортної системи (ГТС), як мінімум, до осені, повідомив провідний радник ЄБРР Антон Усов.

"Зараз структурами Єврокомісії проводиться аналіз виконання Україною закону про реформування ринку природного газу. Коли перевірка буде закінчена, залежно від її результатів ми зможемо повернутися до питання про виділення кредитів", - сказав він.

Читайте також:

"Нафтогаз" самостійно почне модернізацію ГТС

Україна не планує злиття "Нафтогазу" і "Газпрому"

Газ для України подешевшає на 40% в обмін на СП "Газпрому" і "Нафтогазу"

Фірташ: "Нафтогаз" втратить статус газового монополіста до 2012 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: