Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американська компанія інвестувала в новий завод в Україні 180 мільйонів доларів

Олійно-перевантажувальний завод відкрили на Миколаївщині.

Американська компанія "Бунге" через своє дочірнє підприємство "Бунге-Україна" інвестувала 180 млн доларів у будівництво нового олійно-перевантажувального заводу на Миколаївщині. Сьогодні комплекс відкрив президент України Петро Порошенко.

"Сьогодні в Миколаєві відкрився потужний виробничо-перевантажувальний комплекс. Це – найбільша інвестиція американського концерну "Бунге" в аграрному секторі в усій Європі. Подібні інвестпроекти свідчать про довіру міжнародного бізнесу до України. Запускаючи масштабні проекти, інвестори голосують за нашу країну грошима. Ми і надалі рішуче змінюватимемо законодавство для захисту інвестора і спрощення умов ведення бізнесу. Роблю і робитиму все, що в моїх силах, для забезпечення економічної та політичної стабільності в Україні", – зазначив глава держави у Facebook.

Зазначимо, що в складі єдиного виробничо-перевантажувального компексу "Бунге" на Миколаївщині – перевантажувальний термінал та олійно-екстракційний завод. Раніше повідомлялося, що працевлаштувати мають 165 осіб.

Міжнародна інтегрована компанія Bunge Ltd., центральний офіс якої розташований у Нью-Йорку, працює на ринку сільгосппродукції та продуктів харчування. Уперше компанія вийшла на український ринок у 2002 році, придбавши компанію Cereol. Про це пише Agravery. Bunge належать в Україні компанія "Сантрейд", елеватори в Одеській, Дніпропетровській, Кіровоградській областях і Криму, а також ТМ "Олейна".

Нагадаємо, інша американська компанія збудує зерновий термінал на Одещині.

Залиште свій коментар

Вибір редакції