Американська молодь назвала Google і ФБР кращими роботодавцями

Google, Walt Disney і ФБР - три роботодавці, до яких мріють потрапити американці, бо вірять, що там будуть належно платити.

Google, Walt Disney і ФБР є найбільш привабливими роботодавцями для молодих американців.

Про це свідчить опитування Bloomberg.

У п'ятірку найбільш привабливих організацій увійшли, крім вищевказаних, Apple і Ernst & Young. При цьому Google утримує перше місце впродовж чотирьох років поспіль.

В цілому найбільш важливим показником для компанії, в якій молодь США має намір працювати, є її успіх на ринку.

В аналогічному опитуванні, проведеному в 2009 році, цей показник назвали найважливішим 24 відсотки респондентів, в 2010-му - 30 відсотків. Виробництво привабливих товарів і послуг головним вважають 28 відсотків (у 2009 році - 21 відсоток).

Цікаво, що в минулому році значно більшу увагу потенційних молодих працівників викликали високі етичні стандарти, прийняті в компаніях. У 2009 році їх вважали важливим фактором при працевлаштуванні 37 відсотків студентів і учнів, а в 2010-му - тільки 27 відсотків.

Як відзначає видання, на молодь значною мірою вплинула рецесія в економіці, що привела до зниження доходів американців і втрати мільйонів робочих місць. У результаті велику роль стали грати "приземлені" фактори, такі, як розмір зарплати та перспективи її зростання.

Читайте також:

Росіяни заробляють втричі більше українців

В Україні неповнолітнім надають роботу, але забувають про їх права

За місяць середня зарплата в Україні виросла на 7,9%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: