Американське держбюро з приватних закордонних інвестицій поновлює роботу з Україною

Американське держбюро з приватних закордонних інвестицій поновлює роботу з Україною

Архівне фото / Фото: Facebook.com/ukr.embassy.usa

Співпраця припинилась за часів Януковича.

Сполучені Штати активніше вкладатимуть гроші до України - відтепер їх береться гарантувати корпорація приватних закордонних інвестицій, передає кореспондент ТСН.

Американське державне бюро, яке припинило співпрацювати з Києвом за часів Януковича, повертається. І гарантує будівництво сховища відпрацьованого палива в Україні на 250 мільйонів доларів.

"Поки в Україні продовжують запроваджувати реформи, нам дуже подобаються перспективи інвестування", - зазначив Голова корпорації приватних закордонних інвестицій США Рей Вошберн.

Для нашої країни це не просто сигнал закордонним компаніям, що Україна надійна для інвестування держава, але й позбавлення від необхідності вивозити відходи до Росії за шалені гроші.

"В перспективі буде не тільки Ілон Маск запускати далі космічні апарати і створювати GPS навколо Землі, але і використання в майбутньому, коли буде відповідна технологія, ми можемо використовувати це з великим потенціалом, як сировину", - прокоментував надзвичайний та повноважний посол України в США Валерій Чалий.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Повʼязані теми:

Наступна публікація