Американські Chrysler і GM врятує італійський Fiat

Після поглинання підконтрольної General Motors компанії Opel, а також частини збанкрутілої Chrysler, Fiat стане одним з найбільших автовиробників світу.

Fiat приступив до реалізації масштабного плану з об'єднання автомобільних активів.

Про це повідомляє радіо "Свобода".

Цей план передбачає виділення в самостійну структуру "легкового" сегменту самого "Fiat", а також активів "Chrysler" (20-відсотковий пакет акцій якого, як очікується, буде придбаний після завершення процедури банкрутства Chrysler) і європейських підрозділів General Motors.

Глава Fiat Сержіо Марчіонне зустрівся з віце-канцлером Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайером, міністром економіки країни Карлом-Теодором цу Гуттенбергом і представниками Opel. На долю останнього доводиться близько 80% від об'єму річних продажів General Motors в Європі, що еквівалентно приблизно 27,5 млрд доларів.

За словами Марчіонне, злиття Fiat Auto і Opel дозволить заощадити до 1 млрд доларів у рік.

В разі успіху нова компанія об'єднає 11 заводів Fiat і 10 європейських підприємств General Motors.

Окрім Opel, до європейського крила GM відноситься Saab, британський Vauxhall nf інші активи. Разом з частиною в Chrysler це дозволять Fiat створити компанію з орієнтовною виручкою в 106 млрд доларів при щорічних продажах на рівні 6-7 млн автомашин.

Зайнявши друге місце в світі після Toyota, нова структура здатна перевершити за об'ємами Renault/ Nissan, Ford Motor і нинішній General Motors, впритул наблизившись до рівня Volkswagen.

Нагадаємо, 30 квітня Chrysler оголосив про банкрутство. Процедура банкрутства захистить компанію від кредиторів на період технічної і фінансової перебудови.

Після закінчення перебудови власниками Chrysler стануть Об'єднана профспілка робітників автомобільної промисловості, уряд США і компанія Fiat. Американська корпорація почне випускати економічніші машини за технологією компанії Fiat. За передачу цієї технології італійці отримають 20% акцій нової корпорації. В майбутньому ця частина може досягнути 35%.

Читайте також:

Chrysler закриває всі свої заводи

Chrysler заявив про своє банкрутство

General Motors отримав від уряду США 2-мільярдну допомогу

Volkswagen готується поглинути Porsche

Глава General Motors пішов у відставку на прохання Обами

Opel виходить зі складу General Motors

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: