Американці купують Сандору

PepsiAmericas і PepsiCo спільно купують українського виробника соків Сандора за 542 млн. дол.

PepsiAmericas і PepsiCo спільно купують українського виробника соків Сандора за 542 млн. дол. Це включає також і певну суму боргу. Акції української компанії будуть викуплені в два етапи, перший з яких запланований на найближчий час. 

Американські компанії придбають 80% акцій Сандора. Решту 20% будуть викуплять у листопаді 2007 р. Частка PepsiAmericas в спільному підприємстві складатиме 60%. Представники Pepsi оцінюють український ринок безалкогольних напоїв, що розвивається, як вельми перспективний і розраховують, що покупка компанії Сандора дозволить їм закріпитися на ньому, повідомляється в прес-релізі Pepsi.

За оцінками експертів, кількість покупців на ринку складає близько 46 млн. ТОВ Сандора (м. Миколаїв) - провідний виробник брендованих упакованих соків і нектарів в Україні. 

Компанія заснована в 1995 р. Ігорем Беззубом, Раймондасом Туменасом і Сергієм Сипко. Громадянам Литви Туменасу і Беззубу належить по 45% акцій, Сипко - 10%. Компанія володіє двома сучасними виробництвами у Миколаєві і широкою сіткою роздрібної дистрибуції. Штат компанії нараховує понад 3500 працівників.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: