Американці придбали два родовища золота в Україні

Американська компанія Supatcha залучила 10 млрд доларів для розробки Барлевського та Виноградівського родовищ золота на південному заході України.

Американська компанія Supatcha Resources Inc. (Денвер, штат Колорадо) підписала остаточну угоду про придбання ліцензій на розробку Барлевського та Виноградівського родовищ золота на південному заході України.

Supatcha уклала договір з Melco Investments Ltd. про виділення дворічного боргового фінансування з можливістю конвертації в акції на загальну суму 10 млн доларів для розробки українських родовищ золота (під 8% річних).

"Поки ми не можемо використовувати всі 10 млн доларів фінансування, але його доступність допоможе нам гарантувати, що купівля, розвиток і програми розвідки Барлевського і Виноградівського родовищ будуть йти гладко і своєчасно", - прокоментував операцію фінансовий директор Supatcha Микола Ягодка.

За його словами, ці кошти дозволять компанії негайно приступити до виконання робіт за проектом.

Дані родовища розташовані поруч з Берегівським золотополіметалевим родовищем, на якому з 1999 по 2006 рік проводила роботи державна компанія "Закарпатполіметали". Нагадаємо, в березні цього єдиного українського виробника золота оголосили банкрутом.

Берегівське родовище, за відкритою інформацією, містить запаси різних металів, розташовані близько до поверхні. Згідно з оцінками, вони становлять приблизно 18,7 млн тонн з вмістом золота, срібла, свинцю і цинку 1,88 г/т золота, 38,35 г/т срібла; 2,07% свинцю і 4,76% цинку.

У той же час в Supatcha уточнили, що поки вони не виконували робіт для підтвердження подібних запасів на Барлевському та Виноградівському родовищах.

Supatcha Resources Inc. позиціонує себе як компанія з розвідки золота, націлена на покупку і розвиток активів в Україні. До останнього часу Supatcha не вела активної операційної діяльності.

Читайте також:

Українського виробника золота оголосили банкрутом

Криза в українській металургії минула: виробники збільшують виплавку

Абрамович продав канадцям золоті родовища на Чукотці

Україна почне розробляти у Чорному морі родовище нафти на 75 млрд кубометрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: