АМК оштрафував "АероСвіт"

Авіаційну компанію оштрафовано через ненадання інформації у встановлений термін.

Літак компанії
УНІАН
Літак компанії "АероСвіт".
Антимонопольний комітет України оштрафував на 10 тисяч гривень ЗАТ "Авіакомпанія "АероСвіт" за ненадання інформації у встановлений законодавством термін. 

Як повідомляє прес-служба АМК, інформація, надана компанією на запит комітету, не містила даних щодо розрахунку цін на квитки економ- і бізнес класу на регулярних міжнародних і внутрішніх рейсах, структури тарифу, яка б чітко показувала всі включені в неї статті витрат. 

Разом з тим, матеріали не відображали повною мірою причини відміни або перенесення більшості рейсів. 

В АМК відзначають, що під час розслідування справи щодо компанії авіаперевізник визнав порушення, засвідчивши це офіційним листом. 

Як повідомлялося, інформація про діяльність авіакомпанії необхідна комітету для проведення поглибленого дослідження ринку пасажирських перевезень. Ця робота проводиться спільно з конкурентними відомствами-учасниками Міждержавної ради з антимонопольної політики країн СНД. 

"Відсутність необхідних матеріалів дійсно загальмувала наше дослідження. Проте, маючи на руках всі необхідні дані, ми продовжимо вивчати, наскільки обгрунтованою є вартість авіаквитків", - відзначив голова комітету Олексій Костусєв.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: