АМКУ дозволив Ахметову викупити ММК ім.Ілліча

Компанія Metinvest B.V. одержала дозвіл АМКУ на викуп додаткової емісії акцій "Ілліч-Сталі" та ММК Ілліча, що забезпечить "Метінвесту" більше 50% голосів у вищих органах управління цих компаній.

АМКУ дозволив викупити додаткову емісію акцій компанії "Ілліч-Сталь" і Маріупольського металургійного комбінату ім.Ілліча.

"Компанія Metinvest B.V. одержала дозвіл АМКУ на викуп додаткової емісії акцій "Ілліч-Сталі" та ММК Ілліча, що забезпечить "Метінвесту" більше 50% голосів у вищих органах управління зазначених компаній", - повідомляє прес-служба.

В повідомленні зазначається, що таким чином, зроблено черговий крок до об'єднання ММК Ілліча та групи "Метінвест".

Як повідомлялося, компанія "Метінвест" сконцентрує 75% акцій ММК Ілліча шляхом участі в збільшенні СФ підприємства на 2,255 млрд. гривень до 3,092 млрд. гривень. Рішення про допемісію акцімонери ММК ім. Ілліча прийняли на зборах 1 липня.

У червні голова правління комбінату Володимир Бойко заявив, що ММК ім. Ілліча веде переговори з "Метінвестом" про об'єднання , а потім і про домовленості з групою щодо поставок залізорудної сировини меткомбінату до 2035 року і вирішенні конфлікту щодо володіння компанією "Ілліч-Сталь", якій належить 90,41% акцій ММК.

Читайте також:

Найбільший український порт очолила людина Ахметова

Компанія Ахметова видобуватиме газ в Узбекистані

"Метінвест", "Нафтогаз" та "Укрзалізниця" увійшли в ТОП-20 європейських компаній

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: