АМКУ оштрафував дві компанії "Укрбуду" через змову в тендері на реконструкцію Шулявського шляхопроводу

АМКУ оштрафував дві компанії "Укрбуду" через змову в тендері на реконструкцію Шулявського шляхопроводу

Фото: УНІАН

Штрафи сягнули по 56 мільйонів гривень на кожну з компаній.

Антимонопольний комітет 19 червня оштрафував дві компанії "Північно-український будівельний альянс" та "Спецбуд-Плюс" (обидві входять до корпорації "Укрбуд"), які діяли у змові під час тендеру на реконструкцію трянспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Вадима Гетьмана - Шулявського шляхопроводу - в Києві. Загальний штраф сягнув 112 млн грн – по 56 млн грн на кожну з компаній.

Тендер виграла компанія "Північно-український будівельний альянс". Організатором торгів було столичне комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд".

Розслідування у цій справі проводило Київське обласне територіальне відділення АМКУ.

"Окрім підроблених документів у одного з фігурантів розслідування, Комітет установив, що зазначені компанії: виконували роботи для одних і тих самих генпідрядників, які є членами тієї ж корпорації; розташовані за однією адресою; спільно використовують засоби зв’язку; мають спільних працівників; використовують однакову ІР-адресу для податкового звітування та для входження до електронних кабінетів системи "Клієнт-Банк"; надавали фінансову допомогу одна одній; надали однакові листи банку замість банківських гарантій; мають банківські гарантії та листи, надані одним банком в один день та з послідовною реєстраційною нумерацією; надали документи, які мають спільні особливості в оформленні; синхронно діяли у часі тощо", - зазначили в АМКУ.

Нагадаємо, що у травні Антимонопольний комітет уже штрафував ці ж компанії за інші змови – на торгах з будівництва корпусу Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова та реконструкції гімназії ім. Бойченка. Тоді штраф склав близько 150 млн грн.

Шулявський міст розвалили - на місці шляхопроводу тепер діра

Шулявський міст розвалили - на місці шляхопроводу тепер діра

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація