АМКУ порушила справи проти авіакомпаній

АМКУ порушив справи проти "АероСвіту" й "Українських середземноморських авіаліній" за непредставлення повної інформації з запиту.

Антимонопольний комітет порушив справи проти авіакомпаній "АероСвіт" й "Українські середземноморські авіалінії" (UMAir) за непредставлення інформації на запит АМКУ в повному обсязі.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба комітету.

Олексій Костусєв
Архів
Голова АМКУ Олексій Костусєв
Відповідно до повідомлення, АМКУ направив офіційні запити компаніям "АероСвіт", "Міжнародні авіалінії України" (МАУ), "Українські середземноморські авіалінії" й "Донбасаеро".

Авіаперевізники повинні були надати інформацію відносно складових своїх тарифів за кожним маршрутом, динаміки цін за 2006-2007 роки, обґрунтувати підстави й конкретний рівень у випадку підвищення вартості перевезень, а також - пояснити причини скасувань або перенесення рейсів за цей період, і як при цьому були забезпечені права пасажирів.

Комітет повідомляє, що, тоді як МАУ вчасно надала необхідні дані, а для "Донбасаеро" строк відповіді ще не закінчився, "АероСвіт" і "Українські середземноморські авіалінії" надали неповну інформацію на запити АМКУ.

Наслідком цього стало порушення відповідних справ проти цих перевізників.

Протягом тижня (до 6 серпня) обидві компанії повинні належним чином відреагувати на повторні запити, які комітет направив 23 липня.

За непредставлення інформації в повному обсязі законодавство передбачає штраф до 1% річного доходу кожного перевізника.

"Сьогодні питання обґрунтованості вартості авіаквитків залишається відкритим, і ми готові вжити жорсткі заходи, щоб знайти відповіді на питання, які цікавлять суспільство", - повідомив голова комітету Олексій Костусєв.

Як повідомляло агентство, тепер АМКУ проводить комплексне дослідження ринку пасажирських перевезень авіаційним транспортом, зокрема, щодо монопольного положення українських перевізників й обґрунтованості вартості авіаквитків на міжнародних сполученнях.

Дослідження проводиться разом з іншими конкурентними відомствами - членами Міждержавної Ради з питань антимонопольної політики країн СНД.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: