АМКУ порушив справу через підвищення комунальних тарифів

Антимонопольний комітет порушив справу за ознаками антиконкурентних дій з боку КМДА у сфері підвищення тарифів на комунальні послуги для юридичних осіб.

На переконання АМКУ, столична влада підвищила тарифи на комунальні послуги для юридичних осіб без належного економічного обґрунтування. Крім того, АМКУ встановив, що КМДА встановила тарифи, виходячи з суб’єктивних міркувань.

"Мають місце зафіксовані в розпорядженнях КМДА факти, коли для підприємств передбачено плату втричі та навіть вп’ятеро більше їхніх конкурентів", - йдеться в повідомленні АМКУ.

"Застосований Київської владою підхід ставить зазначені підприємства у нерівне становище та може призвести до спотворення конкуренції. Аргументи підприємців, озвучені під час слухань, чітко засвідчили, що підвищення комунальних тарифів неодмінно перекладеться на товари і послуги для громадян.", - прокоментував прийняте рішення в. о. голови комітету Олександр Мельниченко.

Нагадаємо, Київрада доручила КМДА підвищити в 10 разів тарифи на житлово-комунальні послуги для комерційних підприємств.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: