АМКУ вимагає від "Київстара" не підвищувати тарифи на зв'язок

Антимонопольний комітет поргожує "Київстару" розглядом справ щодо дотримання конкурентного законодавства.

Сьогодні, 29 березня, Антимонопольний комітет України зажадав від ЗАТ "Київстар" GSM утриматися від підвищення тарифів на мобільний зв'язок.

"Виконуючи вказівки президента України щодо забезпечення стабілізації цін і тарифів на соціально важливих ринках, Антимонопольний комітет запропонував "Київстару" відмовитися від підвищення тарифів на послуги, про що проінформувати комітет і громадськість", - повідомив в.о. голови відомства Олександр Мельниченко.

Мельниченко також відзначив, що відмова компанії від запропонованих комітетом заходів може спричинити за собою розгляд справ щодо дотримання конкурентного законодавства.

"Йдеться про підприємство з істотною ринковою владою, послугами якого користуються мільйони українських сімей. Інакше (у разі відмови не підвищувати тарифи) комітет розглядатиме дії оператора по підвищенню тарифів як, що містять ознаки порушення конкурентного законодавства і передбачають застосування жорстких конкурентно-фінансових заходів дії", - відзначив в.о. глави АМКУ.

Нагадаємо, "Київстар" мав намір з 30 березня підвищити вартість дзвінків у ряді тарифних планів для абонентів передплаченого зв'язку. Причиною цього підвищення називали необхідність збереження існуючого рівня середнього щомісячного доходу з одного абонента.

Читайте також:

"Київстар" істотно підвищує тарифи

Співвласник "Київстару" боротиметься за придбання "Укртелекому"

Антимонопольний комітет схвалив об'єднання "Вымпелкома" з "Київстаром

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: