Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
АМКУ взявся з'ясовувати, чому подорожчали тюнери для цифрового ТБ

Відомство надіслало вимоги торговим мережам.

Антимонопольний комітет України розпочав з'ясовувати, чому подорожчали тюнери для прийому цифрового телебачення.

Про це 1 жовтня повідомляє прес-служба відомства.

У зв’язку зі зверненнями та скаргами громадян АМКУ надіслав вимоги ТОВ "Розетка.УА", ТОВ "Сав-Дістибьюшн", ТОВ "Дієса", ТОВ "Алло", ТОВ "Комфі Трейд" та іншим мережам.

У відомстві зазначили, що у зв’язку із вимкненням аналогового телемовлення в Україні питання цін на такі тюнери є надзвичайно важливим і будь-які зловживання у цій сфері є неприпустимими.

Нагадаємо, вночі проти 1 вересня в Україні відключили аналогове телебачення, незважаючи на заборону суду. Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення проігнорував заборону суду міста Сарни від 31 серпня. До суду через відключення аналогового ТБ подала жителька Рівненщини Надія Мізюрко. Директор державного концерну РРТ Петро Семерей визнав, що порушив закон, коли відключили аналоговий телесигнал. Він зізнався журналістам, що діяв за вказівкою згори: 

Значна частина українців (близько 40%) залишились без телевізора. У Національній раді з питань телебачення і радіомовлення порушення закону з боку концерну РРТ сприйняли по-різному. Члени, призначені за квотою парламенту, різко засудили дії РРТ.  Пропрезидентська частина Нацради від коментарів відмовилась. 

ВідеоОстанній день аналогового ТБ в Україні: як перейти на цифровий сигнал

Сьогодні останній день аналогового телебачення в Україні. З першого вересня на українців чекає друга хвиля відключення, і тепер потрібно буде перейти на цифровий сигнал. Як це зробити - далі у сюжеті.

Останній день аналогового ТБ в Україні: як  перейти на цифровий сигнал

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції