АМКУ заборонить злиття "Київстару" та "Вымпелкому"

Голова Антимонопольного комітету висловив здивування рішенням попереднього керівництва дозволити злиття двох операторів.

Голова Антимонопольного комітету України (АМКУ) Олексій Костусєв не підтримує попереднє рішення АМКУ, яким дозволялося злиття "Київстару" і "Вымпелкому" (Beeline).

"Я не розумію, як попередній склад Антимонопольного комітету міг дозволити проведення такої операції. Очевидно, що це посилення монополії в руках однієї компанії, вона отримує перевагу", - заявив Костусєв.

"Я думаю, що впродовж місяця точно ми ухвалимо рішення", - додав він.

Нагадаємо, 9 березня 2010 р. АМКУ надав дозвіл компанії Telenor ASA (м. Форнебу, Норвегія) і компанії Altimo Holdings & Investments Ltd (м. Тортола, Британські Віргінські Острови) на придбання контролю над ЗАТ "Київстар Дж.Єс.Ем." (м. Київ) і компанією "Вымпел-Коммуникации" (Москва, РФ). 24 квітня АМКУ призупинив своє рішення і почав повторний розгляд справи про злиття.

У березні  АМКУ вирішив, що злиття двох компаній не призведе до монополізації українського ринку мобільного зв'язку.

Дозвіл на об'єднання ВАТ " Вымпелком ", яке володіє маркою Beeline, і ЗАТ "Київстар-GSM" у нову холдингову структуру Vimpelсom Ltd. дала також російська Федеральна антимонопольна служба (ФАС)

Втім, вже 22 квітня АМКУ призупинив процес злиття двох операторів.

Читайте також:

АМКУ зупинив об'єднання "Вымпелкома" і "Київстар"

Антимонопольний комітет схвалив об'єднання "Вымпелкома" з "Київстаром"

Співвласник "Київстару" боротиметься за придбання "Укртелекому"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: