Вимоги стосуються забезпечення цінової стабільності на ринку в періоди поширення та загострення сезонних інфекційних захворювань у населення.
Антимонопольний комітет зобов'язав 20 компаній утриматися від дій, які можуть привести до економічно необґрунтованого підвищення цін або виникнення штучного дефіциту фармацевтичної продукції. Про це йдеться в повідомленні АМКУ.
"АМКУ зобов'язав 10 найбільших вітчизняних виробників і 10 основних оптових дистриб'юторів лікарських засобів утриматися від дій, які можуть привести до економічно необґрунтованого підвищення цін або виникнення штучного дефіциту фармацевтичної продукції", - сказано в ньому.
Зокрема, вимоги стосуються забезпечення цінової стабільності на ринку в періоди поширення та загострення сезонних інфекційних захворювань у населення.
Обов'язкові для розгляду рекомендації надані компаніям "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод", "Київмедпрепарат", "Київський вітамінний завод", "Фармак" (всі Київ), "Інтерхім" (Одеса), фармацевтична компанія "Здоров'я", "Лекхім-Харків "(обидві Харків), "Галичфарм" (Львів), "ДКП "Фармацевтична фабрика" (Житомир), "Дослідний завод "ГНЦЛС" (Харків).
А також компаніям "Оптима-Фарм, ЛТД", "АВС Логістик Парк", "Юрія-Фарм", "Фармпланета", "Гледфарм ЛТД" (всі Київ), "Бадм", "Вента ЛТД" (обидві - Дніпропетровськ), "Едельвейс "(Львів), "Альба Україна "(Бориспіль, Київська область) і "Фра-М" (Донецьк).
Про результати розгляду рекомендацій учасники ринку лікарських засобів повинні повідомити АМКУ в п'ятнадцятиденний термін.
АМКУ почав дослідження фармацевтичного ринку у серпні.
Читайте також:
У Цушка забракували третину вітчизняного вина
Антимонопольний комітет знайшов винних у подорожчанні презервативів
Гречаного монополіста оштрафували за дорогу крупу на 13 тисяч