АМКУ зацікавився київськими парковками

Антимонопольний комітет України застерігає від встановлення економічно необґрунтованих тарифів на паркування автотранспорту в Києві.

Олексій Костусєв
УНІАН
Олексій Костусєв не вперше критикує столичних паркувальників.
Антимонопольний комітет України офіційно застеріг київську міську владу та паркувальників від встановлення економічно необґрунтованих тарифів. Це зумовлено заявленим столичною владою підвищенням вартості паркування автотранспорту з 1 серпня цього року. 

Як повідомляє прес-служба АМКУ, заявлені тарифи в 3,5 та 7 гривень за годину паркування, в залежності від територіального розташування паркувального майданчика, не мають економічного обґрунтування.

Враховуючи можливе підвищення вартості паркування та різні шляхи його впровадження, столичне відділення АМКУ звернулося до київського міського голови. В офіційному зверненні містися заклик до Леоніда Черновецького вжити заходів щодо недопущення встановлення економічно необґрунтованих цін за паркування в столиці.

Леонід Черновецький
Архів
Мер Києва раніше заявив про намір підвищити тарифи на паркування.
В січні 2007 року столичне відділення АМК оштрафувало десять райпарксервісів та зобов'язало їх привести тарифи до економічно обґрунтованого рівня. Внаслідок цього мала діяти попередня вартість паркування - 1 гривня за годину.

"Зараз головне, щоб міська влада не наступила на ті граблі, на які ставали паркувальники, і обрала правильний шлях, забезпечивши виключно прозоре та обґрунтоване ціноутворення", - зазначив з цього приводу голова Антимонопольного комітету України Олексій Костусєв.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: