АМКУ займеться подорожчанням маршруток

АМКУ вияснить причини здорожчання проїзду у маршрутному транспорті.

Антимонопольний комітет України обіцяє перевірити наскільки обґрунтованим є підвищення цін на проїзд у маршрутних таксі, як у міському так і у міжміському сполученні, повідомив заступник голови АМКУ Юрій Кравченко.

За його словами, вже є заяви перевізників, про те, що вони підвищують ціни на перевезення у маршрутних таксі, як у міському так і у міжміському сполученні. Ці ціни є регульованими, їх встановлюють відповідні підрозділи Державних адміністрацій.

Кравченко запевнив, що антимонопольний комітет перевірить на скільки обґрунтовано такі ціни встановлюються, на скільки дотриманий порядок встановлення таких цін, чи були враховані всі складові витрат, чи було попереднє обговорення цих показників з основними учасниками ринку.

Як повідомлялося, у січні столичні перевізники підвищили ціни на свої послуги на 50 коп.-1,5 гривні. Вслід за ними збілшилася і вартість поїздок у передмістя Києва. Так, наприклад, проїзд у Вишгород, що знаходиться за 7км від столиці, коштував 3 грн, після встановлення нових тарифів - 4,5 грн.

За словами перевізників, такі ціни - далеко не межа. Якщо вартість пального і надалі підвишуватиметься, то, відповідно, буде дорожчати і проїзд.

Читайте також:

Маршрутки в Києві подорожчали до 3 гривень

Поїздки в передмістя Києва подорожчали на 2 грн

Київські маршрутки подорожчають ще на 1,5 грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: