АМКУ зобов'язав знизити ціни на цукор

Вимоги охопили 8 груп цукрових заводів, 11 виробників цукру, які не інтегровані в групи, 9 великих оптових постачальників і 8 найбільших торгових мереж.

Антимонопольний комітет зобов'язав суб'єктів господарювання, які працюють на ринку цукру, привести оптово-відпускні й роздрібні ціни до економічно обґрунтованого рівня.

Відповідно до повідомлення, вимоги охопили 8 груп цукрових заводів, 11 виробників цукру, які не інтегровані в групи, 9 великих оптових постачальників і 8 найбільших торгових мереж.

Зокрема, вимоги висунуто 25 цукровим заводам, які входять до груп: ТОВ "Мрія-цукровий холдинг", ТОВ "Фірма "Астарта-Київ", ВАТ "Цукровий союз "Укррос", ЗАТ "Компанія "Райз", ТОВ "Панда", ТОВ "Подільські цукроварні", ЗАТ "Західна компанія "Дакор" і ТОВ "НПФ "Сінтал Д".

Такі ж вимоги висунуті виробникам: ТОВ "Продовольча компанія "Зоря Поділля", ЗАТ "Продовольча компанія "Поділля", ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина", ЗАТ "Юзефо-миколаївська АПК", ТОВ "Краєвид", ТОВ "Призма-14", ЗАТ "Олександрійський цукровий завод", ЗАТ "Новомиргородський цукор", ТОВ "УК.АЗ.-Дружба", ВАТ "Теофіпольський цукровий завод" і ТОВ "Старокостянтинівцукор";

Вимога АМКУ стосується і оптових торговців: ТОВ "Виробниче об'єднання "Ексім-продукт", ВАТ "Торговельно-промислова компанія "Укррос", ТОВ "Компанія "Цукор", ТОВ "Укртримекс", ЗАТ "Компанія "Райз", ТОВ "Консент-2007", ТОВ "Юмекс", ТОВ "Тріо" і ТОВ "Фірма "Астарта-Київ", а також торгових мереж: ТОВ "Фудмаркет", ТОВ "ЕККО", ТОВ "Метро Кеш енд Керрі - Україна", ЗАТ "Фуршет", ТОВ "Ашан Україна", торговельно-промислова корпорація Fozzy Group, ТОВ "ПАККО-холдинг" і ТОВ "Адвентіс".

Учасники ринку повинні сприяти укладенню прямих контрактів на реалізацію цукру з торговельними мережами і утримуватися від економічно необґрунтованого підвищення цін на товар.

При цьому комітет попередив торговельні мережі про неприпустимість збільшення рівня торгової надбавки і створення дефіциту вагового цукру через повний перехід на реалізацію фасованого цукру.

Нагадаємо, у вересні минулого року світові ціни на цукор виросли до максимального рівня з лютого 2010 року через посушливу погоду в Бразилії і повені в Центральній Америці, Пакистані, деяких районах Індії та Австралії.

Читайте також:

Україна відновить імпорт цукру

В Україні суттєво скоротилися запаси зерна

Ціни на цукор у світі встановили рекорд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: