Аналітики Morgan Stanley спрогнозували, як впаде курс гривні до кінця року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони також очікують на зниження темпів зростання ВВП.

Аналітики інвестбанку Morgan Stanley прогнозують, що до кінця 2019-го курс гривні впаде порівняно з сьогоднішнім на 4 грн — до 31 гривні за долар.

Про це повідомляє Новое Время Бізнес із посиланням на звіт Morgan Stanley.

Окрім цього, очікується, що до кінця 2020 року курс гривні до долара знизиться ще більше — до 32,5 грн/дол.

Також у 2020 році аналітики американського інвестбанку очікують, що НБУ знизить облікову ставку до 14%, а до кінця цього року вартість боргів України знизитися до 16%.

Ще аналітики Morgan Stanley передбачають зниження темпів зростання ВВП до 2,7% у 2019 році і 2,6% у 2020 році. Дефіцит поточного рахунку прогнозують на рівні 4% від ВВП у 2019 і 3,6% в 2020.

"Політична, макроекономічна невизначеність для інвестицій, підвищення тарифів на газ, висока інфляція, що стримує споживання домогосподарств", — так тезисно описали економічну ситуацію в Україні у звіті Morgan Stanley.

Раніше очільниця Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард попередила, що на більшість країн світу чекає уповільнення економічного зростання у 2019 та 2020 роках. Негативні тенденції зачеплять 70% країн світу.

ВідеоЯк вибори вплинуть на курс долара в Україні

Протягом останнього місяця американський долар по відношенню до гривні трохи подешевшав. Експерти кажуть, що національна валюта зміцнилася в період президентських виборів. На передвиборчу агітацію всі кандидати витратили мільярд і майже триста мільйонів гривень. Порахували в "Комітеті виборців України". Тому курс національної валюти у лютому-березні був стабільним. А от скільки буде коштувати долар після виборів? Та чи варто бігти купувати валюту  у  банки та обмінники вже зараз? Дивіться у Сніданку.

Як вибори вплинуть на курс долара в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції