Андрій Єрмак: ми за порядок, але за порядок, який гарантує підприємцям перспективу

Київські підприємці вирішили оскаржувати в суді рішення Київради, яке обмежує продаж у кіосках алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

"Сьогодні члени організації, які об'єдналися рік тому, - це ті люди, та прогресивна частина підприємців, яка прекрасно розуміє, що місто, його зовнішній вигляд повинен змінитися, особливо напередодні такої події, як Євро-2012", - сказав Андрій Єрмак, глава Асоціації власників малого бізнесу і малих архітектурних форм на відкритому засідання Правління Асоціації, стосовно рішення Київради N413/5225 від 23 грудня 2010 року "Про деякі питання щодо впорядкування у м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (окрім безалкогольного) і тютюновими виробами".

"Принциповою нашою позицією є дві тези, і вони дуже прості: усі рішення, які приймаються, усі законодавчі акти мають бути законними і справедливими. І ми, і, я сподіваюся, мої колеги, виступаємо проти цих порушень, а не по суті проблеми. Ця проблема повинна вирішуватися глобальним шляхом, прийняттям державної програми по боротьбі з курінням і алкоголізмом", - підкреслив він.

Його підтримали і представники громадських організацій. Вони зазначили, що близько 80 тис. людей можуть стати безробітними, якщо тимчасові споруди, в асортименті яких є алкогольні і тютюнові вироби, закриються. Були наведені наступні цифри: щомісячно лише зупинкові комплекси виділяють близько 160 тис. грн на підтримку технічного і санітарного стану зупинок громадського транспорту, тобто окрім проблеми трудових місць піднімається ще й питання благоустрою міста.

Вислухавши висновки юридичного департаменту Асоціації з приводу рішення Київради, і взявши до уваги той факт, що цей нормативно-правовий акт порушує принципи права, наділяє місцеві органи влади повноваженнями, що перевищують законні, і суперечить існуючому законодавству, члени Правління одноголосно проголосували за оскарження рішення Київради N413/5225 від 23 грудня 2010 року "Про деякі питання щодо впорядкування у м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (окрім безалкогольного) і тютюновими виробами" в судовому порядку.

Читайте також:

Україні можуть заборонити продавати шампанське і коньяк

У київських кіосках заборонили продавати алкоголь і тютюн

Бюджет-2011: зростуть акцизи на алкоголь і сигарети

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: