Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Англійський суд визначив дату розгляду позову "ПриватБанку" проти колишніх акціонерів

Англійський суд визначив дату розгляду позову "ПриватБанку" проти колишніх акціонерів

Очікується, що розгляд справи триватиме 10-13 тижнів.

Англійський суд сьогодні, 26 червня, призначив розгляд по суті справи "ПриватБанку" проти колишніх акціонерів Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова на 1 березня 2022 року.

Про це повідомляє пресслужба банку.

Очікується, що розгляд справи триватиме від 10 до 13 тижнів. Відповідачі клопотали про відкладення розгляду справи принаймні до жовтня 2022 року, але суддя ухвалив, що всі сторони повинні бути готові розпочати слухання 1 березня 2022 року.

"Всесвітній арешт активів пана Боголюбова та пана Коломойського залишається в силі і буде залишатися в силі до моменту винесення рішення після завершення розгляду справи. Банк впевнений, що в кінцевому рахунку йому вдасться повернути суму, заявлену у позові, яка наразі складає понад 3 млрд доларів США (включаючи відсотки)", - йдеться у повідомленні.

Відео Націоналізація ПриватБанку: суд зобов'язав Офіс генпрокурора перевірити, чи не було зловживань

Черговий відголос "плівок Деркача". Печерський суд зобов'язав Офіс генпрокурора з'ясувати - чи не було зловживань під час націоналізації ПриватБанку. Підставою стали нібито записи розмов Джо Байдена та Петра Порошенка, які оприлюднив нардеп Андрій Деркач. До цього силовики вже розпочали низку розслідувань. Зокрема, щодо можливої державної зради та перевищення службових повноважень. І зараз цей перелік може поповнитися ще одним провадженням.     

Націоналізація ПриватБанку: суд зобов'язав Офіс генпрокурора перевірити, чи не було зловживань

Нагадаємо, рішення про націоналізацію "ПриватБанку" ухвалили в грудні 2016-го. Через рік націоналізований "ПриватБанк" подав позов до високого суду Лондона проти колишніх власників Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова, а також низки компаній, які, ймовірно, підконтрольні їм. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції