Антимонопольний комітет взявся за ціни на проїзні

АМКУ не отримав у Київської держадміністрації переконливих аргументів підвищення вартості проїзних.

Антимонопольний комітет України (АМКУ) проведе окреме розслідування з приводу підвищення вартості проїзних квитків тривалої дії. В Комітеті кажуть, що не отримали від Київської міської державної адміністрації (КМДА) переконливих аргументів відносно цього рішення. В зв'язку з цим АМКУ проведе окреме розслідування, аби встановити, наскільки запропоновані тарифи є обґрунтованими.

В той же час Комітет відзначає, що на сьогодні в державі відсутні нормативні критерії визначення вартості проїзних квитків. Тому АМКУ вирішив надати офіційні рекомендації Міністерству транспорту і зв'язку і Міністерству житлово-комунального господарства в найкоротші терміни розробити і затвердити методику визначення обґрунтованої вартості проїзних квитків тривалої дії.

При цьому, згідно повідомленню АМКУ, тарифи на проїзд в муніципальному транспорті столиці понижені до обґрунтованого рівня.

Нагадаємо, 30 жовтня 2008 р. КМДА видала розпорядження №1490, яким з 4 листопада 2008 р. ввела нові тарифи на перевезення пасажирів в міському транспорті у розмірі 2 грн. за одну поїздку. Згідно з рішенням АМКУ, з 31 січня 2009 р. тарифи на проїзд в метро понижені з 2 грн. до 1,7 грн. і до 1,5 грн. - в тролейбусах, трамваях і автобусах міста при придбанні квитків як в кіосках, так і в транспортних засобах.

Читайте також:
У столичному транспорті підвищать вартість проїзних
У Києві починається поетапне підвищення тарифів
В'їзд до Києва стане платним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: