Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Антимонопольний комітет оштрафував учасників торгів "Укрпошти" на 6 млн грн

Детективи НАБУ викрили змову компаній, які брали участь у торгах.

Антимонопольний комітет України оштрафував три підприємства, які брали участь у торгах із закупівлі товарів для "Укрпошти". Компанії визнали винними у змові.

Загальна сума штрафів становить понад 6 млн грн. Також упродовж трьох років їм заборонено брати участь у торгах на закупівлю товарів, робіт або послуг коштом держави.

Змову учасників торгів викрили детективи Національного антикорупційного бюро України. Вони встановили, що у 2015 та 2016 роках "Укрпошта" проводила торги на закупівлю шин та камер ґумових нових. Загальна вартість закупівель складала понад 20 млн грн. За результатами торгів було укладено договори, у яких фігурують три товариства з обмеженою відповідальністю (при цьому один з фігурантів брав участь у обох торгах).

НАБУ побачило у цих закупівлях порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку учасників торгів і відкрило кримінальне провадження, яке досі розслідується.

У лютому 2017 року НАБУ передало інформацію про можливу змову до Антимономольного комітету, який почав власне розслідування. У підсумку АМКУ підтвердив надану детективами НАБУ інформацію і застосував санкції до порушників.

Раніше повідомлялося, що Антимонопольний комітет України підозрює найбільші АЗС у змові через синхронне підвищення цін на пальне. З метою з’ясування відповідності дій учасників ринку вимогам законодавства про захист економічної конкуренції, в Антимонопольному комітеті України проводиться відповідне дослідження, у ході якого направлено запити про надання інформації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції