Антимонопольний комітет вимагає зниження цін на молоко до Різдва

У комітеті заявили, що виробники оптові ціни вже знизили, а у магазинах вона залишилися попередніми.

Антимонопольний комітет звернувся до власників продуктових магазинів з вимогою знизити вартість молока і усіх виробів з нього до Різдва. Примусово хочуть збити ціну птиці. Заявили, що виробник вже знизив ціну, а продавці ще ні. Загалом, молоко, кефір, сметана, сир та курятина мають подешевшати до 15-ти відсотків - наполягають в антимонопольному комітеті.

В Антимонопольному вимагають від супермаркетів переписати цінники на молоко, масло, сир та м'ясо птиці. Перевіряльники запевняють, виробники оптові ціни вже знизили, магазини не поспішають. За невиконання вимог обіцяють штрафувати – максимальний штраф 10 відсотків від товарообігу.

Представники магазинів запевняють, що готові здешевлювати. За словами продавців, роздрібні ціни вже знизились. Покупці змін на краще не зауважують.

До кінця року молочні товари на базарах відчутно не подешевшають.

За 10 днів торгівельні мережі мають дослухатись до порад антимонопольного комітету. Ціна м'яса птиці зменшиться на гривню, молочки - на 5-ть-15-ть відсотків.

Нагадаємо, за першу декаду листопада в Україні подорожчав хліб, молочні продукти та овочі. Такі дані було наведено в щодекадній довідці про зміну середніх рівнів цін на продукти харчування в цілому по Україні станом на 10 листопада 2010 року.

Читайте також:

Хліб, молоко та овочі знову подорожчали

Податковий кодекс Азарова різко підніме ціни на картоплю і капусту

Експерти: у грудні цукор подорожчає на 20%

ВідеоЧиновники вимагають знизити вартість молока і усіх виробів з нього

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: