"Антонов" має намір узяти в кредит півмільярда доларів

Гендиректор підприємства зазначив, що кредит необхідно для розширення виробництва, а з державного бюджету "ніхто таких грошей не дасть".

ДП "Антонов" має намір притягнути в 2010 році позику у зарубіжних фінансових інститутів у розмірі 0,5 млрд доларів на розвиток виробництва, повідомив президент і генконоструктор ДП "Антонов" Дмитро Ківа.

"Щоб розширити виробництво, необхідно як мінімум півмільярда доларів. Ми розуміємо, що з бюджету нам ніхто таких грошей не дасть, та це і правильно: повинні працювати в ринкових умовах, а тому плануємо узяти кредит", - сказав Ківа.

"Є декілька банків, готових надати кредит..Єдине, що можу сказати, це - іноземні фінансові організації. Сподіваємося притягнути кредити під 7-8% річних на 3-4 року", - додав він.

Як повідомив глава ДП "Антонов", залучення позики дозволить ДП забезпечити впродовж 3-х років будівництво близько 25 літаків. Йдеться про нові регіональні літаки Ан-148 і Ан-158, а також легені транспортному Ан-32.

За його даними, в 2010 році на серійному заводі ДП "Антонов" планується побудувати 6 літаків: 4 машини Ан-148 і 2 - Ан-32.

У планах на 2011 рік - будівництво 8 машин АН-148 і 3 - 4 - х машин Ан-32.

нагадаємо, раніше Ківа прогнозував створення спільного підприємства державного концерну "Антонов" з російською "Об'єднаною авіабудівною корпорацією" впродовж двох місяців.

Читайте також:

"Антонов" об'єднається з росіянами за два місяці

Українською авіацією керуватимуть росіяни

Україна пригрозила Росії судом через Ан-148

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: