"Антонов" відкриє центр обслуговування в Африці

Український авіабудівник підписав договір з південноафриканцями про просування на африканський ринок літаків "Антонов".

ДП "Антонов" підписало "меморандум про взаєморозуміння" з південноафриканськими Pamodzi Investment Holdings і Denel Aviation, який підтверджує наміри сторін об'єднати зусилля у просуванні на ринок африканського континенту літаків "Антонов" і організації центру з їх обслуговування і ремонту.

За підсумками підписання меморандуму президент - генеральний конструктор ДП "Антонов" Дмитро Ківа відзначив, що підприємство приділяє велику увагу створенню ефективної структури післяпродажного обслуговування і ремонту літаків "Ан".

"Підписання сьогоднішнього меморандуму є одним із значних кроків у цьому напрямку. Працюючи в інтересах замовника, ми робимо все можливе для забезпечення найбільш зручних умов експлуатації наших машин", - сказав він.

За словами президента Pamodzi Investment Holdings Ндаба Нтселе, компанія працює з багатьма компаніями світу і "давно хотіла налагодити взаємодію з Україною і Росією".

"Завдяки "Антонову", це стало можливим", - відзначив він.

Нагадаємо, У рамках авіасалону Фарнборо в Лондоні російське ВАТ "Ильюшин финанс Ко" і українські ДП "Антонов" підписали контракт на 10 літаків Ан-158 і опціон ще на десять штук.

Читайте також:

"Антонов" підписав контракт на постачання росіянам десяти Ан-158

На Фарнборо Україна представить реактивний літак нового покоління

Росія придбає 80 українських літаків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: