Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Антонов" відновив перерване через розрив стосунків з РФ серійне виробництво Ан-158

Українці добудують літаки самостійно.

Українські авіабудівники відновлюють масштабну програму з виробництва літаків Ан-158, котра була фактично призупинена через розірвання співпраці з Росією. Зараз у цехах "Антонова" стоять 10 планерів цієї машини, йдеться в сюжеті програми Спецкор, що виходить на каналі 2+2.

Кілька останніх місяців колектив "Антонова" вимагав, щоби керівником 10-тисячного колективу поставили людину з їхньої галузі – і таки домігся свого. Новопризначений очільник держпідприємства поставив мету добудувати ці літаки. "Для мене найголовніше зараз – це запустити серійне виробництво на нашому підприємстві. Ми впевнені, що майбутнє у нас світле, тут сумнівів немає", - заявив Олександр Донець.

Як уже повідомлялося, Україна та Туреччина спільно створять турбореактивний військово-транспортний літак Ан-188. Проект  передбачає повну відповідність стандартам НАТО, як в частині обладнання, так і в питанні тактики застосування літака.

ВідеоУкраїнські авіабудівники відновлюють масштабну програму з виробництва літаків Ан-158

Програма була фактично призупинена через розірвання співпраці з Росією. Зараз у цехах  "Антонова"  стоїть 10 планерів цієї машини. Літаки треба лише добудувати. Саме такі цілі перед собою ставить новопризначений очільник держпідприємства Олександр Донець.

Українські авіабудівники відновлюють масштабну програму з виробництва літаків Ан-158

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції