"Антонов" вирішив купувати газ в англійця, який торгує з ОПЗ нібито під дахом Яценюка - ЗМІ

"Наші гроші" провели власне розслідування.

Минулого тижня ДП "Антонов" уклало угоду з ТОВ Inter Еnergo trade на постачання газу до квітня 2016 року.

Про це із посиланням на "Вісник державних закупівель" пишуть "Наші гроші".

Як зазначається, під час підписання угоди тендер не проводився, водночас було замовлено 5,30 млн кубометрів газу за 7 тисяч 440 грн за тисячу кубів.

Засновником київського ТОВ Inter Еnergo trade є британська фірма Energy Ventures Ltd, контролером якої є Джон Френсіс О'Грейді, керівник та власник лондонської компанії Newscope Estates, якій Одеський припортовий завод лише у першому півріччі 2015 року поставив карбаміду на 517 млн гривень за невигідними державному заводу цінами.

Нині директором "Інтер енерго трейд" є Ігор Покровський, а його попередниками були Андрій Гапяк та Ігор Сидляр, які також у різний час були керівниками ТОВ "Укренергохолдинг". Своєю чергою ця компанія у 2012 році була постачальником газу для ДП "СхідГЗК", яке тоді контролювала група Давида Жванії та Миколи Мартиненка, одного з найвпливовіших фігур в оточенні Яценюка.

Водночас президентом виробника літаків ДП "Антонов" є Михайло Гвоздьов - колишній нардеп з "Блоку Петра Порошенка" та торговець автомобілями в Хмельницькому.

Нагадаємо, 22 грудня Верховна Рада ухвалила рішення про позбавлення депутатського мандата представника фракції "Народний фронт" Миколи Мартиненка. Заяву про відмову від мандату політик подав самостійно. Народний депутат від фракції "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко на підставі отриманих документів повідомив, що проти Мартиненка порушена кримінальна справа у Швейцарії. Серед документів є і текст запиту від 31 березня 2015 року віце-прокурора Швейцарської Конфедерації Урса Келі на ім'я глави ГПУ Віктора Шокіна з проханням допомогти в розслідуванні швейцарської справи Мартиненка.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: