АП прогнозує 10 млрд доларів інвестицій до 2014 року

Акімова нагадала, що основним органом, який займатиметься реалізацією інвестиційних проектів, є новостворене Державне агентство по управлінню національними проектами.

Адміністрація президента Віктора Януковича прогнозує залучення 10 млрд доларів інвестицій на реалізацію національних проектів до 2014 року, заявила перший заступник глави Адміністрації Ірина Акімова.

"Очікується, що у рамках національних проектів упродовж 3 наступних років буде залучено не менше 10 млрд доларів", - сказала, зокрема, вона.

Крім того, Акімова нагадала, що основним органом, який займатиметься реалізацією таких проектів, є новостворене Державне агентство по управлінню національними проектами (Укрнацпроект).

Також вона повідомила, що затверджуватися перелік таких проектів буде на засіданні комітету з економічних реформ.

Акімова сказала при цьому, що є три основні напрями, на які будуть спрямовані національні проекти: розвиток транспортного потенціалу, до якого увійдуть проекти по підготовці до проведення чемпіонату Європи по футболу в 2012 році; розвиток і підвищення енергетичної безпеки (проекти будуть пов'язані з диверсифікацією энергоресуров і розвитком альтернативної енергетики); розвиток людського потенціалу (проекти будуть спрямовані на соціальний розвиток, поліпшення медичного обслуговування).

Між тим, замголови АП заявила, що Україна, що відмовилася від планів в липні вийти на ринок євробондів, може знову спробувати випустити бонди восени 2010 року.

"Плани євробондів залишаються.. За прогнозами, умови зовнішніх позик можуть бути краще восени. Тому в цих умовах краще почекати", - сказала вона.

Читайте також:

АП: 99% реформ розпочнуться 2010 року

Янукович не платив іноземним консультантам за економічну програму

В Адміністрації Януковича виступили за оподаткування депозитів

ВідеоАкімова про реалізацією інвестиційних проектів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: